Skip to main content

Üniversite gençliği League of Legends’ın yeni turnuvası ile kendi okullarını temsil ederek birbirlerine karşı mücadele etme ve büyük ödüller kazanma fırsatı elde ediyor.  23 – 24 Şubat tarihlerinde gerçekleşecek üniversiteler…

Üniversite gençliği League of Legends’ın yeni turnuvası ile kendi okullarını temsil ederek birbirlerine karşı mücadele etme ve büyük ödüller kazanma fırsatı elde ediyor. 
23 – 24 Şubat tarihlerinde gerçekleşecek üniversiteler arası ilk resmi e.spor karşılaşmasına katılan üniversite takımı ve öğrenci sayısı artmaya devam ediyor.
League of Legends oyununu en çok oynayan gruplardan biri olan üniversite öğrencileri artık kendi okullarında kurdukları takımlarla diğer üniversitelerin takımlarına karşı mücadele ediyor. 
Hangi üniversiteler listede?
Anadolu Üniversitesi, Bahçeşehir Üniversitesi, Balıkesir Üniversitesi, Galatasaray Üniversitesi, Hacettepe Üniversitesi, Işık Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi, Kocaeli Üniversitesi, Koç Üniversitesi, Okan Üniversitesi, Orta Doğu Teknik Üniversitesi ve Yıldız Teknik Üniversitesi’ndeki üniversite takımları katılacak. 

Ödüller
23 – 24 Şubat tarihlerinde gerçekleşecek turnuvanın şampiyonu olan üniversite 5 bin TL’lik birincilik ödülünü kazanırken, ikinci takım 2 bin 500 TL ve üçüncü takım ise bin TL’lik ödülün sahibi olacak.
Turnuvada üniversitenizin listede yer alması için, unilig@riotgames.com adresine e.posta gönderebilirsiniz.