Skip to main content

Yüce Zerey, Unilever’a Dijital Direktör oldu

Dört yıldır Coca Cola’da görev yaptıktan sonra İnteraktif Pazarlama Grup Yöneticisi görevini yürüten Yüce Zerey, Unilever’da Dijital Direktör olarak yeni görevine başladı.

Unilever’da Kuzey Afrika, Ortadoğu ve Rusya bölgesiyle birlikte Türkiye pazarı dahil 35 ülkenin  dijital operasyonlarından da sorumlu olacak olan Yüce, yeni görevini Instagram hesabından duyurdu.

yüce zerey

Yüce Zerey, İstanbul Bilgi Üniversitesi’nden burslu olarak Ekonomi lisansını ve London School of Economics’ten burslu olarak Bsc Economics lisansını aldıktan sonra Marmara Üniversitesi’nde İngilizce İktisat (MA) ve İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde MBA Yüksek Lisans eğitimlerini tamamladı.

Bilgi Üniversitesi MBA Programları bünyesinde pazarlama yöneticisi ve öğretim üyesi olarak görev yaptıktan sonra Ülker bünyesinde pazarlama ve iş geliştirme müdürlükleri yaptı. Ülker grup şirketlerine ve grup dışı şirketlere yurt içi / yurtdışında pazarlama kapsamında yapılan çeşitli projelerin başında yer aldı.

Ülker’den sonra kariyerine Türk Hava Yolları’nda devam etme kararı olan Yüce Zerey, Türk Hava Yolları’nda eTicaret ve Marka Müdürü olarak görev yaptı. Görevi esnasında, Türk Hava Yolları’nın dijital mecralarından ve global olarak markasının yönetiminden sorumlu idi.