Skip to main content

Pay2hone, para göndermeye ve internet üzerinden alışveriş yapmaya farklı bir boyut getiriyor.

Uluslararası mobil cüzdan Pay2Phone, 5 bin bayii ile hizmete açıldı. Tüketicinin, kredi kartı veya banka hesabı kullanmadan, sadece cep telefonu numarası ile internet üzerinden yapacağı tüm harcamalarda kullanabileceği Pay2Phone, kullanıcıların hizmetine sunuldu.

Pay2Phone kullanıcıları, yerli ya da yabancı, hangi GSM operatöründen hizmet alırlarla alsınlar, istedikleri para birimiyle cep telefonlarını kullanarak internet üzerinden alışveriş yapabilecekler.

Pay2Phone, tamamen Türk sermayesiyle farklı sektörlerden ortak ilgiye sahip genç Türk girişimciler tarafından, tüketicilerin ihtiyaçlarını düşünerek geliştirildi.

Sistem nasıl çalışıyor?

Pay2Phone kullanıcıları, kendilerine en yakın Pay2Phone bakiye yükleme noktasına giderek nakit olarak ya da uluslararası online satıcıların farklı ödeme sistemleriyle Pay2Phone hesaplarına kolay ve hızlıca bakiye yükleyebiliyor ve Pay2Phone uluslararası mobil cüzdan ile anlaşmalı internet sitelerinden, ‘Pay2Phone ile öde’ seçeneğini kullanarak; cep telefonu numaralarını, parolalarını ve SMS ile gelen onay kodlarını yazarak alışverişlerini güvenli bir şekilde gerçekleştiriyorlar.