Skip to main content

TV+, Ramazan Bayramı’na sürprizlerle giriyor. 150’den fazla kanalın yanı sıra, kataloğa yeni eklenen 10 filmlik özel seçki de TV+’da izlenebilecek.

Turkcell’in televizyon platformu TV+, #EvdeHayatVar kampanyası kapsamında Ramazan Bayramı için bir kampanya düzenledi. 24 – 31 Mayıs tarihleri arasında 150’den fazla TV+ kanalı tüm kullanıcılara açık olacak. Kanaldaki içeriklerin yanı sıra,  Alman futbol ligi Bundesliga’nın heyecan dolu karşılaşmaları da sporseverleri bekleyecek.

Seyirciyle bulaşacak filmler arasında, Star Wars serisinin son filmi “Skywalker’ın Yükselişi”, Oscar ödüllü Helen Hunt’ın başrolünde olduğu “I See You” (Seni Görüyorum), İspanya’da gerçek bir hikayeden uyarlanan ve yönetmenliğini Oscar ödüllü Alejandro Amenábar’ın üstlendiği “While at War” (Savaşın Gölgesinde) yer alacak. Arjantin’in 2019’da 1,8 milyon izleyici ile en çok izlenen Oscar adayı filmi “Heroic Losers” (Kahramanca Kaybedenler) bayram döneminde TV+ kataloğuna eklenen filmler arasında.

Ayrıca Yüzüklerin Efendisi serisinin başarılı oyuncusu Elijah Wood’un başrolünü üstlendiği 2019 yapımı “’Come To Daddy” (Gel Babacığına) ile 2004’te üç Tony Ödülü için aday gösterilen “Retreat From Moscow” adlı bir oyundan uyarlanan, William Nicholson’ın yönettiği “Hope Gap” de (Umut Vadisi) TV+’ın bayram seçkileri arasında yer alacak.