TEKNOLOJİ

DigitalAge | 28.09.2020 - 11:10

Türkiye’nin de dahil olduğu özel indirim günü Amazon Prime Day, 13 ve 14 Ekim’de gerçekleşecek

Amazon Prime hizmetinin Türkiye’de hizmete girmesinden sonra Amazon Prime üyeleri, tüm kategorilerden binlerce üründe geçerli iki günlük indirim fırsatlarından faydalanabilecek.

Amazon Prime abonelerinin yararlanabildiği Amazon Prime Day indirimleri bu sene 13-14 Ekim tarihlerinde düzenlenecek. Tüm dünyada her zamankinden daha fazla indirimle gerçekleşecek Prime Day etkinliğine ise bu yıl Türkiye ilk kez dahil olacak.

Amazon Prime hizmetinin Türkiye’de hizmete girmesinden sadece haftalar sonra Amazon Prime üyeleri, tüm kategorilerden binlerce üründe geçerli iki günlük indirim fırsatlarından faydalanabilecek. ABD, Birleşik Krallık, Birleşik Arap Emirlikleri, İspanya, Singapur, Hollanda, Meksika, Lüksemburg, Japonya, İralya, Almanya, Fransa, Çin, Kanada, Belçika, Avusturya, Avustralya’nın da dahil olduğu Prime Day indirimlerine Türkiye ve Brezilya bu yıl ilk kez dahil olacak. İndirimler 12 Ekim’i 13 Ekim’e bağlayan gece 00:00’da başlayacak ve 14 Ekim gün sonuna kadar devam edecek. İki gün sürecek Amazon Prime Day indirimlerinde, Prime üyeleri oyuncaktan televizyona, elektronikten modaya, güzellikten mutfak ve ev ürünlere kadar birçok kategoriden tanınmış markalardan binlerce ürüne Amazon.com.tr/primeday adresinden erişim sağlayabilecek.

Amazon‘un ayrıcalık hizmeti Amazon Prime, Türkiye’de geçtiğimiz haftalarda devreye girdi. Amazon.com.tr’de ve diğer amazon servislerinde sunulan Amazon Prime aboneliği aylık 7,90 TL olarak ücretlendiriliyor. 30 gün boyunca ücretsiz olarak Prime’ı deneyebileceksiniz. Amazon.com.tr adresinden Amazon Prime’a abone olabilirsiniz.

Amazon Prime Türkiye avantajları neler?

  • Amazon Prime ile geçerli ürünlerdeki alışverişlerde ücretsiz ve hızlı teslimat avantajlarından yararlanabilirsiniz. Siparişlerin hangi şehirde ne kadar sürede teslim edileceği görülebiliyor.
  • Amazon Prime aboneleri, Prime Video hizmetinden ücretsiz olarak faydalanabiliyor. Prime Video için ek ücret ödemek gerekmiyor.
  • Amazon Prime aboneleri özel indirimler kazanabiliyor. Ayrıca “Bitmeden Yakala” kampanyalarına 30 dakika erken erişilebiliyor.
  • Prime Gaming ile League of Legends, Teamfight Tactics, Black Desert Mobile gibi oyunlar için içeriklere erişme avantajı sağlıyor. Ayrıca, her ay ücretsiz oyunlara ve Twitch.tv kanalı aboneliğine sahip olunabiliyor.