Skip to main content

Finans dünyasındaki en yenilikçi projeleri ödüllendirmek üzere bu yıl kez ikinci kez gerçekleşecek Sardis Ödülleri, 29 Eylül’de canlı yayında sahiplerini bulacak.

Finans sektörü oyuncularının en yenilikçi projelerini ve üstün pazarlama başarılarını ödüllendirmek üzere bu yıl ikinci düzenlenen Sardis Ödülleri‘nde açıklanan kısa listeyi sizlerle paylaşmıştık. 

Bankalar, sigorta şirketleri, finansal teknoloji şirketleri ve diğer finansal kuruluşlar tarafından hayata geçirilen pek çok projenin değerlendirildiği Sardis Ödülleri‘nin en iyileri 29 Eylül, Saat 21.00’de düzenlenecek bir törenle ödüllerine kavuşacak.

Sardis’in tüm kategorilerindeki kazananları, Sardis Büyük Ödülü, Yılın En İnovatif Finansal Kuruluşu, Yılın En Yaratıcı Finansal Kuruluşu ve Yılın En Sorumlu Finansal Kuruluşu ödüllerinin açıklanacağı etkinlik, sosyal medya platformlarımızda canlı olarak yayınlanacak.

Tüm dijital platformlarımızdan herkese açık ve eş zamanlı şekilde yapılacak yayınlarımızı aşağıdaki bağlantılardan izleyebilirsiniz…