Skip to main content

Oppo’nun ilk akıllı saat modeli olan Oppo Watch, Türkiye’de satışa sunuldu.

Oppo‘nun ilk akıllı saat modeli olan Oppo Watch, Türkiye’de kullanıcılarla buluştu. Cihazın 41mm ve 46mm olmak üzere iki farklı boyu bulunuyor.

Kablosuz bağlantı özellikli her iki boy da manganez ve silikon katkılı 6.000 seri alüminyum alaşımlı çerçeveye sahip. Kavisli ekrana sahip akıllı saati olmasıyla dikkat çeken Oppo Watch 46mm, siyah ve parlak altın renk seçenekleriyle birlikte geliyor. 41mm Oppo Watch ise siyah, pembe altın ve gümüş renklerde sunuluyor.

15 dakikalık şarj ile 16 saatlik kullanım

OPPO Watch 46mm akıllı güç yönetimi ile 36 saate kadar çıkabilen pil ömrü sunuyor. Güç tasarrufu modunda çalışırken pil 21 güne kadar dayanabiliyor. VOOC hızlı şarj teknolojisi sayesinde 15 dakikalık şarj ile 16 saatlik kullanım sağlayabiliyorsunuz.

Oppo Watch, cihaz tasarımında olduğu gibi arayüz tasarımında da Apple Watch’a fazlasıyla benzeyen Android tabanlı ColorOS Watch ile çalışıyor. Cihaz, standart bir akıllı saatten bekleyebileceğiniz hemen hemen tüm özellikleri sağlamasıyla birlikte güç tasarruf modunda yalnızca saat ve bildirim gösterme özellikleri aktif oluyor.

Oppo Watch’un 41mm’lik versiyonu 1.799 TL‘den, 46mm’lik Oppo Watch ise 2.299 TL‘den satışa sunuluyor.