Skip to main content

İşe alım programı GNÇYTNK, 29 Şubat’a kadar başvuruları bekliyor.

Turkcell’in GNÇYTNK programı, 1 Ocak’ta beşinci dönem adaylarını kabul etmeye başladı. Üniversite son sınıf öğrencisi veya yeni mezun gençlere yönelik fırsatların sunulduğu programı başarıyla tamamlayanlar, Turkcell’in çeşitli departmanlarında çalışma fırsatına sahip olacak. 

Bu yılın kampanya filminin konsepti, senaryosu ve rap şarkısı Turkcell İnsan Kaynakları İşveren Markası ekibi tarafından hazırlandı.Turkcell’deki iş yaşamını ve imkanları birinci elden, gerçek çalışanların gözünden tanıtan klipte, Turkcell Genel Müdürü Murat Erkan da sürpriz bir rol aldı. 

29 Şubat’a dek yeni adayların başvurularını kabul edecek program sonunda farklı aşamaları başarıyla tamamlayanlar Turkcell’de farklı departmanlarda çalışma imkanına sahip olacak. 

GNÇYTNK Programı’na; Türkiye’nin seçkin üniversitelerinde son sınıfta okuyan ve iyi dereceyle mezun olmuş, lisans 4. sınıf, yüksek lisans, doktora öğrencisi, yeni mezun ya da en fazla iki yıl iş deneyimi olan, iyi derecede İngilizce bilen ve 27 yaşını aşmamış gençler kariyerim.turkcell.com.tr adresinden başvurabiliyor.