Skip to main content

Turkcell, 25. yılına özel olarak tasarladığı ‘Turkcell Platinum Black’i müşterilerinin kullanımına sundu.

Turkcell Platinum, Turkcell’in 25. yılına özel yeni kampanyalarını duyurdu.  ‘Turkcell Platinum Black’e, Turkcell’in 25 yıllık müşterileri faydalanabiliyor.

Yeni kampanyadan, Turkcell’in 25 yıllık tüm müşterilerinin yanı sıra Turkcell Platinum Black mobil tarifelerinden birini tercih eden müşteriler ile mobil ve fiber Platinum paketlerden herhangi ikisine aynı anda sahip olanlar yararlanabilecek. ‘Turkcell Platinum Black’ dünyasında her ay haftalık 5GB hediye internetten konaklamaya, ünlü restoranlarda yemekten cihaz hediyesine kadar birçok özel ayrıcalık bulunuyor.

Platinum Black’e özel 5GB

Turkcell Platinum Black tarifesine adım atanlara ilk olarak tarifelerindeki internete ek her ay haftalık 5GB internet hediye ediliyor. Her ayın son günü gerçekleşecek Black Sürpriz Günleri kapsamında ise müşterileri, hediye uçak biletinden konaklamaya, ünlü bir restoranda yemekten cihaz hediyelerine değin özel sürprizlerin beklediği aktarıldı. Paketi tercih edenlerin, Platinum’la sunulan havalimanına ulaşım, vale, yurtdışı seyahatlerinde harç pulu gibi faydalardan 6 kat daha fazla yararlanma avantajına da sahip olacağı vurgulandı. Kendilerine özel sunulacak kampanyaların yanı sıra özel etkinliklere davetiye kazanma şansı da kazanacakları bildirildi.