Skip to main content

Turkcell, Kurumsal Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı rolünü konumlandırdı.  Turkcell Kurumsal Pazarlama ve Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Selen Kocabaş’a bağlı bu görevi, Mart ayı içinde Turkcell’e katılacak olan Yiğit…

Turkcell, Kurumsal Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı rolünü konumlandırdı. 
Turkcell Kurumsal Pazarlama ve Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Selen Kocabaş’a bağlı bu görevi, Mart ayı içinde Turkcell’e katılacak olan Yiğit Kulabaş üstlenecek.
Yiğit Kulabaş, lisans ve lisansüstü eğitimini Bilkent Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünde tamamladıktan sonra doktora derecesini İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Pazarlama alanında yaptı.
1992 yılında NCR Türkiye’de Account Manager olarak başladığı profesyonel hayatına,  Oracle Türkiye’de Ürün Müdürü, Microsoft Türkiye’de Çözüm Grup Müdürü, Microsoft Business Solutions Ülke Müdürü, Information Worker Business Grup Yönetimi görevleri ile devam etti. 2006 yılında Ericsson TURIS’te (Türkiye, İsrail ve Filistin) Pazarlama,  Kurumsal Satış, Strateji & İş Geliştirme ve Stratejik İş Ortaklıları fonksiyonlarından sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini üstlenmiştir. Yiğit Kulabaş Turkcell Ailesine katılmadan önce Ericsson Merkez Ofis’te (İsveç) Global Pazarlama Direktörlüğü görevini yürütüyordu.