Skip to main content

Turkcell ile mobil reklam şirketi madvertise arasında imzalanan sözleşme ile madvertise, Turkcell’in mobil reklam satışevi haline geldi.  Turkcell ve mobil reklam şirketi madvertise, yerel ve uluslararası reklamverenler ve mecra sahipleri için güçlü bir…
Turkcell ile mobil reklam şirketi madvertise arasında imzalanan sözleşme ile madvertise, Turkcell’in mobil reklam satışevi haline geldi. 

Turkcell ve mobil reklam şirketi madvertise, yerel ve uluslararası reklamverenler ve mecra sahipleri için güçlü bir reklam ağı oluşturacak bir işbirliğine imza attı. 
Yapılan anlaşma, Turkcell’in görsel reklamcılık ve içerik servisleri sponsorlukları alanlarındaki ürünlerinin pazarlama ve satışını içeriyor. 
Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Burak Sevilengül, işbirliğine ilişkin değerlendirmesinde; Türkiye mobil reklam pazarının, Turkcell’in ajans ekosistemi ve medya  satın alma ajansları  ile gelişmesine katkı sağlayacağı ifadesinde bulundu.
madvertise Operasyon Direktörü Vincent Pelillo ise bu anlaşma ile mobil reklam pazarını sadece Türkiye’de değil aynı zamanda Avrupa ve ötesinde de ileriye taşıyor olmaktan dolayı çok mutlu olduklarını belirtti.
Turkcell’in kendi reklam platformu, hâlihazırda veritabanı ile yüksek hassaslığa sahip hedefleme seçenekleri sunabiliyor. madvertise’ın sahip olduğu özgün optimizasyon teknolojisi ve karar motoru algoritmaları ise bu imkanları daha da geliştirecek.