Uncategorized

DigitalAge | 30.07.2013 - 09:49

Turkcell Online İşlemler Windows Phone’larda

Turkcell’in Windows Phone 8 akıllı telefon kullanan müşterileri için geliştirdiği yeni Turkcell Online İşlemler uygulaması ile birçok işlemi artık cepten yapmak mümkün.  Windows Phone 8 telefon kullanan Turkcell müşterileri, yeni uygulama ile akıllı telefonlarıyla internete ulaşabildikleri her yerden fatura detaylarını, güncel bakiye bilgilerini ve paketlerinde kalan kullanım miktarlarını kolayca öğrenebiliyor. Turkcell Online İşlemler uygulaması ile […]

Turkcell’in Windows Phone 8 akıllı telefon kullanan müşterileri için geliştirdiği yeni Turkcell Online İşlemler uygulaması ile birçok işlemi artık cepten yapmak mümkün. 
Windows Phone 8 telefon kullanan Turkcell müşterileri, yeni uygulama ile akıllı telefonlarıyla internete ulaşabildikleri her yerden fatura detaylarını, güncel bakiye bilgilerini ve paketlerinde kalan kullanım miktarlarını kolayca öğrenebiliyor. Turkcell Online İşlemler uygulaması ile ayrıca kredi kartı ile TL, Nar ve internet paketi yükleme gibi işlemler de yapılabiliyor.  
Turkcell müşterileri, telefon ekranında üç farklı boyutta görüntülenebilen uygulamayı kullanırken herhangi bir veri ücreti ödemiyor. Uygulama içinden faturalı hat kullanıcıları güncel fatura tutarlarını görebilirken, ön ödemeli hat kullanıcıları da TL bakiyelerini görüntüleyebiliyor.