Skip to main content

“Turkcell Connect: Offline Modda Internet” projesi, Digital Communications Awards 2015’te “Proje & Strateji: En İyi Firma” kategorisinde birinci seçildi.

Turkcell, medya ajansı BPN Istanbul tarafından gerçekleştirilen ve teknoloji altyapısı mobil teknoloji ajansı Mobilike tarafından sağlanan “Turkcell Connect: Offline Modda Internet” projesi ile, Digital Communications Awards 2015’te “Proje & Strateji: En İyi Firma” kategorisinde birinci seçildi.

25 Eylül 2015 tarihinde Berlin’de gerçekleştirilen ödül töreninde global ve lokal rakiplerini geride bırakarak Türkiye’den ödüle layık görülen tek marka “Turkcell Connect: Offline Modda Internet” projesi ile Turkcell oldu.

Turkcell Marcom Medya Müdürü Dilek Çelik, BPN Istanbul dijital medya ekibi tarafından geliştirilen Turkcell Connect projesi ile bir yandan tüketiciye hayati bir hizmet sağlarken, diğer yandan Turkcell’in kendi içerik servisleri için güçlü bir deneyim ve medya kullanımı sağlamış olmalarının ödüllendirilmesinden büyük mutluluk duyduklarını belirtti.