Skip to main content

Turkcell TV, Turkcell Cüzdan ve Gencaver mobil iletişimde en iyi seçilmek için yarışacak Tüm dünyada sektörün en önemli projelerinin değerlendirildiği Global Mobil Ödülleri’nin (2013 Global Mobile Awards) 2013 finalinde de…

Turkcell TV, Turkcell Cüzdan ve Gencaver mobil iletişimde en iyi seçilmek için yarışacak
Tüm dünyada sektörün en önemli projelerinin değerlendirildiği Global Mobil Ödülleri’nin (2013 Global Mobile Awards) 2013 finalinde de yerini alan Turkcell’in Turkcell Cüzdan ürünü ‘En iyi NFC/Mobil Para Ürünü/ Servisi’ (Best NFC/Mobile Money Product or Service) kategorisinde, Gencaver ve Turkcell TV servisleri ise ‘En iyi Tüketici Mobil Hizmeti’ (Best Consumer Mobile Service) kategorisinde dünyadaki rakipleriyle yarışacak. 
Turkcell, sekiz kategoride ve 37 dalda sahiplerini bulacak Global Mobil 2013 finalinde Türkiye’yi temsil ediyor. Ödüller, 25 – 28 Şubat tarihleri arasında Barselona’da düzenlenecek GSMA Mobil Dünya Kongresi sırasında düzenlenecek törenle sahiplerini bulacak.
Global Mobil Ödülleri 2013’te Finale kalan ürün ve servisler 
Turkcell Cüzdan ile kredi kartı numarası yerine cep telefonu numarası ile internette ya da mağazalarda alışveriş, cepten temassız ödeme, cepten cebe para transferi ve cepten fatura ödemenin yanı sıra paket satın almak ya da kişiye özel alışveriş programlarından yararlanmak mümkün hale geliyor.
Turkcell’in kişisel televizyon platformu Turkcell TV, bilgisayar, cep telefonu ve tablet gibi farklı ekranlardan ve yayın akışına bağlı kalmadan 54 televizyon kanalını, popüler dizilerin tekrar bölümlerini ve en güncel filmleri izleme imkanı sunuyor. 
Turkcell’in gençlik kulübü gnçtrkcll’in hayat geçirdiği Gencaver projesi ile gençler, kendi dilleriyle konuşan ve kendi tercih ettikleri iletişim kanallarını kullanan bir ekipten hizmet alıyor.