Skip to main content

Türk Telekom’un dijital müzik platformu Muud, genç müzisyenleri  “Muud Sahne”ye davet ediyor.

Türk Telekom’un dijital müzik platformu Muud, müzik dünyasına profesyonel söz yazarları, besteci ve yorumcular kazandıracağı Muud Sahne projesini hayata geçirdi. Muud Sahne ile oyunlaştırma kurgulu ilk online müzik yarışmasını hayata geçiren Türk Telekom amatör müzisyenlerin seslerini geniş kitlelere duyurmasına olanak sağlıyor. Muud kullanıcılarının, Muud mobil uygulaması üzerinden verecekleri oylar sonrası yarışmayı kazanan müzisyen, albüm ve klip ile ödüllendirilecek.

Oyunlaştırma kurgusu ile geliştirilen ilk online müzik yarışması olan Muud Sahne için başvurular başladı. Yarışmaya katılmak isteyen amatör müzisyenler, Muud’a ücretsiz üye olduktan sonra 6 Mayıs’a kadar www.muud.com.tr/sahne adresi üzerinden başvurularını yapabilecek. Beğendikleri yarışmacılara destek olmak isteyen kişiler ise Muud mobil uygulamasını akıllı cihazlarına indirip ücretsiz olarak üye olduktan sonra beğendikleri sanatçıları oylamaya başlayabilecekler.

Kazanana albüm ve klip desteği

Türk Telekom, Muud Sahne’ye katılımı onaylanarak yarışmaya başlayan tüm müzisyenlerin meslek birliklerine kaydının yapılmasını sağlayacak ve profesyonel hayata adım atmalarına olanak tanıyacak. Yarışmanın birincisi albüm ve klip ile ödüllendirilirken oy vermek için oyuna dahil olan katılımcılar da kulaklık, Bluetooth hoparlör, imzalı albüm, sosyal medyadan teşekkür gibi çeşitli ödüller kazanacak.