Skip to main content

Türk Telekom, internet üzerinden müzik dinleme platformu alanında yeni markası ‘Muud’u tanıttı.

Türk Telekom, yenilediği  dijital müzik platformu Muud ile müzikseverlere ‘moduna göre müzik’ deneyimi sunuyor. Muud, arşivinde bulunan 4 milyona yakın yerli ve yabancı şarkıyı sınırsız dinleme imkânı sunuyor.

Muud kullanıcıları istediği gibi şekillendirebileceği kişisel listeler oluşturmanın yanı sıra, içinde bulunduğu ‘mutlu, neşeli, hüzünlü, aşık, nostaljik, hareketli, sakin’ gibi farklı ruh hallerine göre özel hazırlanan listelerden de dilediği şarkıyı dinleyebilecek. Sanatçı ve dinleyici arasındaki en kısa yol olarak konumlanan Muud’da yerli ve yabancı müzik piyasalarına ait haberler, konserler ve şarkı listeleri gibi pek çok yenilik tek adresten takip edilebilecek. Muud uygulamasını cihazlarına indiren kullanıcılar, ücretsiz üye olduklarında, bir ay boyunca istedikleri 1000 yerli şarkıyı reklamsız dinleyebilecekler.

Muud’u indirmek için Türk Telekom sahibi olmanıza gerek yok. Uygulama, tıpkı Spotify gibi tüm operatörler tarafından erişilebilir olacak.

İlk 1000 yerli şarkı reklamsız
Ücretsiz olarak üye olabileceğiniz uygulamayı indirdiğinizde bir ay boyunca istediğiniz 1000 yerli şarkıya reklamsız olarak erişebileceksiniz. Muud’u canlı bir dijital platforma çevirmek isteyen Türk Telekom, kendi operatörünü kullanan kullanıcılara Muud’da dinlenen şarkıları internet paketlerine dahil etmeden sunacak. Anlayacağınız Türk Telekom kullanıcısıysanız, internet paketinizden yemeden müzik dinleyebileceksiniz.

Mobil telefonların yanı sıra bilgisayarlarda da müzik dinleme imkanı sunacak Muud, milyonlarca yerli ve yabancı müzikle geniş bir kütüphane sunuyor. Muud’la birlikte müzik dışında en son gelişmelerden de haberdar olabileceksiniz. Konser bilgileri, röportajlar, en çok dinlenen listeler gibi bilgilere ulaşabileceğiniz uygulamayı premium olarak kullanmak istiyorsanız aylık 4,99 TL ücret ödemeniz gerekiyor.