Skip to main content

Türkiye, kültürel açıdan çok değerli bir mirasa sahip. Bu mirasın tanıtımını, seyahat kısıtlamaları ve sağlık endişeleri arasında nasıl sürdüreceğiz, ne gibi önlemler alacağız? MediaCat Live’ın onuncu buluşması 17 Haziran Çarşamba günü gerçekleşecek.

MediaCat önderliğinde düzenlenen online mini konferans serisi MediaCat Live devam ediyor. Yeni bir tema çerçevesinde bir araya gelen sektör yetkilileri ve düşünce liderleri gündem dinamiklerine ışık tutarak; yaşanan kültürel, endüstriyel ve sosyolojik dönüşümlerin yönünü tayin ediyor. 

Bugünlerde geleceği en çok merak edilen endüstrilerden biri de turizm. Türkiye, kültürel açıdan çok değerli bir mirasa sahip. Bu mirasın tanıtımını, seyahat kısıtlamaları ve sağlık endişeleri arasında nasıl sürdüreceğiz, ne gibi önlemler alacağız? Yerel hikâyelerin ve kültürel özgünlüklerin iletişiminde, fiziksel mekânın önüne geçecek ayrıntılara yer vermeye başlayacağız belki de. Ulaşımdan konaklamaya, iletişimden yaratıcılığa uzanan zengin bir sohbette Türkiye’nin tüm potansiyellerini mevcut koşullar bağlamında değerlendirilecek.

17 Haziran saat 15:00’te başlayacak MediaCat Live X’e buradan kayıt olabilirsiniz.

Program

Turizmin geleceği: Kültür, turizm ve deneyim rotaları [15:00-16:30]

Panelistler:

  • Coşkun Aral; Haberci; Belgesel Yapımcısı, Gazeteci ve Fotoğrafçı
  • Ece Tonbul; Club Marvy, Genel Müdür
  • Dr. Erkan Yağcı; Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği Başkanı
  • Doç. Dr. Lütfü Savaş; Hatay Belediye Başkanı
  • Mehmet Nane; Pegasus, CEO
  • Necati Özkan; Öykü Dialogue International, Ajans Başkanı