Skip to main content

BTK verilerine Türkiye’de tüketicilerin birçoğu ihtiyaca en uygun tarifeyi bulma noktasında zorlanıyor

İhtiyaçlara ve bütçeye en uygun tarifeleri bulmak, cep telefonu kullanıcılarının en çok zorlandıkları konuların başında geliyor.

Cep telefonu kullanıcılarının ihtiyaçlarına en uygun tarifeyi kolay bir şekilde bulmasına yardımcı olmak amacıyla yola çıkan Tarifebilir.com, GSM operatörlerinin sunduğu güncel tarife seçeneklerini aynı anda görme, aralarında karşılaştırma yapma, numara taşıma ve en uygun tarifeye ulaşma imkanı sunuyor.

Tarifebilir.com 3 adımda ihtiyacınız olan tarifeye geçmenizi mümkün kılıyor. Bunun için öncelikle birkaç soruyu cevaplandırmanız, ikinci adımda ise cevaplarınız doğrultusunda size özel oluşturulan tavsiyeler arasından geçmek istediğiniz tarifeyi seçmeniz gerekiyor. Tarife seçim aşamasında talep formunu doldurup gönderdikten sonra geçiş ile ilgili ayrıntılı bilgiler e-posta adresinize gönderiliyor.

Şu anda sadece e-posta ile bilgilendirme yapan tarifebilir.com’un yakın zamanda hizmetlerini genişleterek seçtiğiniz operatörün satış danışmanının sizi ziyaret etmesi, sizi bulunduğunuz konuma göre en yakın mağazaya yönlendirmesi bekleniyor.