Skip to main content

TTNET, ‘ttnetcarsi.com.tr’ ve ‘okacabukaca.com’ adlı iki eticaret platformunu hizmete sundu.  İletişim ve eğlence şirketi TTNET, yeni dönem vizyonu ‘TTNET 360: Yeni Bir Müşteri Evreni’ doğrultusunda hayata geçirdiği iki yeni eticaret…TTNET, ‘ttnetcarsi.com.tr’ ve ‘okacabukaca.com’ adlı iki eticaret platformunu hizmete sundu. 


İletişim ve eğlence şirketi TTNET, yeni dönem vizyonu ‘TTNET 360: Yeni Bir Müşteri Evreni’ doğrultusunda hayata geçirdiği iki yeni eticaret platformunu Mısır Çarşısı’nda tanıttı. Yeni dijital platformları ile eticaretin kapılarını herkese açan TTNET, okacabukaca.com ile akıllı alışverişin kapılarını aralarken, ttnercarsi.com.tr’de TTNET ürün ve servislerini avantajlı fiyatlarla sunacak. 
TTNET Genel Müdürü Abdullah Orkun Kaya, yeni dönemde TTNET’in, 360 vizyonu ile internet tabanlı tüm dijital platformlarda daha güçlü bir şekilde var olacağını ve dijital ekosistemi geliştirmeye odaklandıklarını ifade etti. 
Türk Telekom Grubu şirketlerinin teknoloji ve bilgi teknolojileri altyapısına yaptığı yatırımlara dikkat çeken Türk Telekom Grup CEO’su Hakam Kanafani, TTNET’in inovasyon için kurduğu işbirlikleri ile dijital iş alanlarına odaklandığını belirtti.
ttnetcarsi.com.tr: Avantajlı fiyatlarla TTNET ürünleri

ttnetcarsi.com.tr sitesinden TTNET ürün ve servisleri avantajlı fiyat ve kampanyalarla müşterilere sunuluyor. Sadece TTNET müşterilerine değil, dileyen herkese açık olan ttnetcarsi.com.tr’den; tüm internet paketleri ve kampanyaları, 3G ürünleri ve kampanyaları, Tivibu ev ürün paketleri, TTNET Alo ürün ve ilgili kampanyaları başta olmak üzere bir çok servise evden çıkmaya gerek kalmadan sahip olmak mümkün. 

Okacabukaca: Akıllı alışveriş kılavuzu

TTNET’in Fenn Bilgi Teknolojileri A.Ş işbirliğiyle hizmete açtığı okacabukaca.com sitesi, tüketicilere satın alma kararları öncesi ihtiyaç duydukları bilgileri sunan bir alışveriş kılavuzu olma özelliği taşıyor. Sadece TTNET’lilerin değil, dileyen herkesin ücretsiz kullanabileceği okacabukaca.com, eticaret yapan sitelerdeki uygun fiyatlı 13 ana kategoride binlerce ürünü karşılaştırmalı olarak kullanıcıya sunuyor ve ürünlerle ilgili detaylı kullanıcı yorumlarına yer veriyor.