Skip to main content

Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET, Bilginet Bilişim Teknolojileri şirketi ile yaptığı işbirliğiyle yeni bir kampanya başlattı.  TTNET’in avantajlı fiyatlarıyla sunulan ‘e.ticaret paketleri’ ile çevrimiçi dükkân açan kullanıcılar, elde ettikleri…


Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET, Bilginet Bilişim Teknolojileri şirketi ile yaptığı işbirliğiyle yeni bir kampanya başlattı. 
TTNET’in avantajlı fiyatlarıyla sunulan ‘e.ticaret paketleri’ ile çevrimiçi dükkân açan kullanıcılar, elde ettikleri rekabet avantajıyla pazarda daha hızlı büyüme avantajını yakalayabilecekler.
E.ticaret paketleri ile 7/24, zamandan ve mekândan bağımsız hareket ederek geniş kitlelere ulaşma şansı elde eden TTNET’liler, iş süreçlerini etkinleştirerek günlük işlerin takibinde verimlilik elde edebilecek ve maliyetlerini düşürebilecek.
KOBİ ya da EKO e.ticaret paketlerini satın alan TTNET müşterileri, e.ticaret yazılımı sayesinde, çevrimiçi dükkânlarını farklı tema alternatifleri arasından seçtikleri görsellikte müşterilerinin beğenisine sunup; buradan çevrimiçi ürün, sipariş ve satış yönetimi yapabilecekler. 
TTNET’liler, ‘KOBİ e.ticaret paketi’ni yıllık 775 dolar yerine 595 dolardan satın alabilecekler. Sadece TTNET müşterileri için tasarlanan ‘Eko e.ticaret’ paketi ise yıllık 325 dolar fiyatla kullanıcılara ulaşacak.