TEKNOLOJİ

DigitalAge | 22.04.2013 - 14:08

TTNET, Tivibu’yu herkesin kullanımına açıyor

TTNET’in yeni dönem TV platformu Tivibu’yu izlemek için artık TTNET abonesi olma zorunluluğu gerekmiyor.  İnterneti olan herkes Tivibu’nun zengin içeriğinden ve gelişmiş özelliklerinden faydalanabilecek. Yeni uygulama ile birlikte kullanıcılar, kredi kartı ve mobil ödeme seçenekleri ile yıllık paket üyeliklerini başlatabiliyor ve TTNET Tek Şifre’leri ile uygulamaya giriş yapabiliyor. Tek Şifre nasıl alınır? Tivibu Web, Tivibu […]
TTNET’in yeni dönem TV platformu Tivibu’yu izlemek için artık TTNET abonesi olma zorunluluğu gerekmiyor. 
İnterneti olan herkes Tivibu’nun zengin içeriğinden ve gelişmiş özelliklerinden faydalanabilecek. Yeni uygulama ile birlikte kullanıcılar, kredi kartı ve mobil ödeme seçenekleri ile yıllık paket üyeliklerini başlatabiliyor ve TTNET Tek Şifre’leri ile uygulamaya giriş yapabiliyor.
Tek Şifre nasıl alınır?
Tivibu Web, Tivibu Cep ve Tivibu Smart TV servislerinden faydalanmak isteyen kullanıcılar, tivibu.com.tr adresinden üyeliklerini kolaylıkla gerçekleştirebilecekler.
ttnet.com.tr adresi üzerinden, eposta adresi ile Tek Şifre kaydı oluşturulabiliyor. Kullanıcılar, oluşturdukları kullanıcı adı ve şifreyi Tivibu Web, Tivibu Cep ve Tivibu Smart TV uygulamalarına girişte kullanabiliyorlar.