Skip to main content

Bulut güvenliğinin lider şirketlerinden Trend Micro, Türkiye ve Akdeniz Bölgesi’nden Sorumlu Kurumsal Satış Müdürü ile Güvenlik Danışmanı atadığını duyurdu. Japonya merkezli bulut güvenliğinin uzman şirketi Trend Micro, Türkiye ve Akdeniz…

Bulut güvenliğinin lider şirketlerinden Trend Micro, Türkiye ve Akdeniz Bölgesi’nden Sorumlu Kurumsal Satış Müdürü ile Güvenlik Danışmanı atadığını duyurdu.

Japonya merkezli bulut güvenliğinin uzman şirketi Trend Micro, Türkiye ve Akdeniz bölgesindeki ekibini genişletiyor. Trend Micro Akdeniz Bölgesi’nden sorumlu Kurumsal Satış Müdürü olarak Hasan Gültekin göreve getirildi. Son olarak Microsoft Türkiye’de Satış Yöneticisi pozisyonunda bulunan Gültekin, daha önce kariyerinde Intel Türkiye, Hewlett-Packard Türkiye, Oracle gibi teknoloji şirketlerinde görev almıştı.

Trend Micro, Türkiye ve Akdeniz Bölgesi için bir atama daha gerçekleştirdi. Bölgeden sorumlu Güvenlik Danışmanı olarak Burak İnce’nin atandığı açıklandı. Trend Micro’da satış öncesi ve sonrası destek verecek olan İnce, Kasım ayı itibarıyla görevine başladı.