Skip to main content

Iphone ve Android markette aynı anda devreye girecek olan ‘Damacana’ uygulaması  ile sağlıklı su tek tuş ile kapınıza geliyor. Yeni dönem akıllı telefonların kullanımının yaygınlaşmasıyla birlikte, hayatı kolaylaştıran uygulamalara bir…

Iphone ve Android markette aynı anda devreye girecek olan ‘Damacana’ uygulaması  ile sağlıklı su tek tuş ile kapınıza geliyor.

Yeni dönem akıllı telefonların kullanımının yaygınlaşmasıyla birlikte, hayatı kolaylaştıran uygulamalara bir yenisi daha ekleniyor. ‘Damacana’ ile artık su siparişleri istenildiği an istedinilen yerden cep telefonu ile verilebiliyor.

Nasıl çalışıyor?

Tamamen ücretsiz bir uygulama olan ‘Damacana’ için bir kez gerçekleşecek üyelik işlemleri sırasında tercih edilen suyun markası ve adres bilgileri kaydediliyor. Sipariş etmek istenilen damacana adedini belirterek ‘şimdi’ ya da ‘sonra’ butonu tuşlanıyor ve sipariş onaylanıyor. Sipariş en yakın dağıtıcıya mail ve SMS yolu ile ulaşıyor ve damacana su istenilen zamanda kapıya geliyor. Akıllı telefonu olmayan veya siparişlerini bilgisayardan vermek isteyen kullanıcılar da www.e-damacana.com adresinden aynı hız ve kalitede hizmet alabiliyor.