Skip to main content

Togg, 2024 yılı için sipariş takvimini açıkladı. T10X modeli için 20 Ocak itibarıyla genel siparişler başlıyor.

Togg, 2024 yılında daha fazla T10X’i kullanıcılarla buluşturmak için çalışmalarına devam ediyor. 2024 yılındaki sipariş sürecini açıklayan Togg’un paylaştığı bilgilere göre; bu yıl çekiliş yapılmayacak, teslimatlar sipariş sırasına, konfigürasyon özelliklerine ve bunlara bağlı üretim planlamasına göre gerçekleşecek. Togg, 2024 yılında kurumsal kullanıcılardan da sipariş toplayacak.

2024 için yeni sipariş döneminin detayları şöyle:

  • 6-10 Ocak tarihleri arasında 2023 yılında yapılan çekilişte yedek listede yer alan kullanıcılar için konfigürasyonlarını güncelleme imkânı sunulacak.
  • 15-19 Ocak tarihleri arasında 2023 yılı nisan ayında yapılan çekilişe katılan ancak sipariş hakkı kazanamayan kullanıcılara sipariş oluşturma önceliği verilecek.
  • 20 Ocak itibarıyla da sipariş ekranları tüm bireysel kullanıcılar için açılacak.

Yeni üretim yılı değişiklikleri

Togg, 2024 üretim yılı T10X’lerdeki donanım versiyonları ve içerikleri hakkında da şu bilgileri paylaştı: “Standart 18 inç jantlara sahip olan V1 donanım tipi, kablosuz şarj, anahtarsız giriş, akıllı telefonla akıllı erişim altyapısı, karartmalı arka camlar ve otomatik kararan iç dikiz aynası özelliklerine sahip “teknoloji ve konfor” paketiyle sunuluyor. Kullanıcılar isterlerse arkadan itişli V1 donanım tipini uzun menzil seçeneğiyle de satın alabilecek. Standart 19 inç jantlara sahip olan V2 donanım tipinde ise V1’de sunulan özelliklere ek olarak; elektrikli, ısıtmalı ve hafızalı ön koltuklar, elektrikli bagaj kapağı, çevre görüş park kamerası, otomatik park asistanı, suni deri koltuklar ile ön cam ve ısıtmalı arka koltuk özelliklerini içeren ‘kış paketi’ ve acil durumlarda kendiliğinden devreye giren çocuk tespit sistemi standart olarak sunuluyor.”