Skip to main content

Teleperformance, Seval Demir’i bilgi güvenlik direktörü olarak atadı.   Yönetim sistemi standartları sertifikası olan ISO 27001 ve yerel veriyolu spesifikasyonlarını içeren PCI güvenlik belgesi almak için gerekli süreçleri başlatan Teleperformance,…

Teleperformance, Seval Demir’i bilgi güvenlik direktörü olarak atadı.  

Yönetim sistemi standartları sertifikası olan ISO 27001 ve yerel veriyolu spesifikasyonlarını içeren PCI güvenlik belgesi almak için gerekli süreçleri başlatan Teleperformance, son olarak Seval Demir’i, Türkiye bilgi güvenlik direktörü olarak atadı.

Seval Demir kimdir?
Seval Demir, Çukurova Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nden mezun olduktan sonra Safe Net’ten Microsoft Forefront Kurulumu’na, Gelişmiş Juniper Eğitimi’nden Birleşik Cisco Ağ Gereçleri’ne, Proje Yönetimi’nden Symantec 7100 IPS’e kadar birçok kurs ve sertifika eğitimine katılmıştır. Demir, iş hayatına 1991 yılında Adana’daki IBM Satış Noktası olan Porbim Bilgisayar’da adım atmış ve en son Oyak Teknoloji ve Kart Hizmetlerinde, satış ve pazarlama departmanı güvenlik çözümleri danışmanı olarak görev almıştır.