Uncategorized

DigitalAge | 19.12.2011 - 17:39

Bircom’da Ülke Müdürlüğü görevine yeni isim

İletişim çözümleri alanında, teknoloji markalarını Türkiye pazarıyla buluşturan Bircom’da, Melis Bal, Sennheiser Communications Telekom Ürünleri Ülke Müdürlüğü görevine getirildi. İletişim çözümleri sunan Bircom’da Melis Bal, Sennheiser Communications Telekom Ürünleri Ülke Müdürü olarak atandı. Bircom’a katılmadan önce Wincor Nixdorf Bilgisayar Sistemleri A.Ş.’de görev yapan Melis Bal, 2003 yılında başladığı profesyonel iş yaşamı boyunca Kadro Organizasyon’da ve […]

İletişim çözümleri alanında, teknoloji markalarını Türkiye pazarıyla buluşturan Bircom’da, Melis Bal, Sennheiser Communications Telekom Ürünleri Ülke Müdürlüğü görevine getirildi.

İletişim çözümleri sunan Bircom’da Melis Bal, Sennheiser Communications Telekom Ürünleri Ülke Müdürü olarak atandı.

Bircom’a katılmadan önce Wincor Nixdorf Bilgisayar Sistemleri A.Ş.’de görev yapan Melis Bal, 2003 yılında başladığı profesyonel iş yaşamı boyunca Kadro Organizasyon’da ve CNR Holding bünyesindeki şirketlerde çeşitli üst düzey görevlerde bulundu.

Melis Bal, lisans eğitimini Marmara Üniversitesi İktisat Bölümü’nde, yüksek lisans eğitimini ise Bahçeşehir Üniversitesi’nde stratejik pazarlama ve marka yönetimi alanında tamamladı. Evli olan Bal, İngilizce ve Almanca biliyor.