Skip to main content

EdTech alanında uzmanlaşmış online eğitim platformu Teedo’da Pazarlama ve Büyümeden Sorumlu Direktör olarak görev alacak isim belli oldu.

Eğitimde teknolojinin gücünü kullanarak beyaz yakalı profesyonellerin kariyerlerini geliştirmeyi hedefleyen online eğitim platformu Teedo’da Pazarlama ve Büyümeden Sorumlu Direktörlük görevine Cansu Karagül atandı.

Marmara Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nden 2011 yılında birincilikle mezun olan Cansu Karagül, 2011-2014 yılları arasında Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nde Genel Sosyoloji ve Metodoloji alanında yüksek lisansını tamamladı. Profesyonel hayatına kurumsal iletişim uzmanı olarak başlayan Karagül, farklı yerel ve global teknoloji, medya ve hizmet şirketlerinde dijital, kurumsal iletişim ve pazarlama alanlarında sorumluluklar üstlendi. Kapital Medya’da Proje Koordinatörü olarak çalışan Karagül, yerel ve uluslararası etkinliklerin dijital kampanyaları, marka iş birlikleri, pazarlama ve iletişim stratejilerinin yürütülmesine yardımcı oldu. Karagül, Temmuz 2019’dan itibaren Tohum Otizm Vakfı’nda Dijital İletişim Koordinatörü olarak çalıştı ve Temmuz 2020’den Mart 2022’ye kadar Soycan Şirketler Grubu’nda Pazarlama Yöneticisi olarak görev aldı. Nisan 2022’den beri Akyaşam Yönetim Hizmetleri-Akasya AVM’nin pazarlama ve kurumsal iletişim faaliyetlerini yöneten Karagül, 15 Nisan itibarıyla Teedo’da Pazarlama ve Büyüme Direktörü olarak görevlendirildi.