Skip to main content

SunExpress, yeni yapay zekâ destekli “Sunny Seyahat Planlayıcısı” ile seyahat severlere kişiselleştirilmiş gezi programları sunuyor.

Türk Hava Yolları ve Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress, yeni yapay zekâ destekli “Sunny Seyahat Planlayıcısı”nı duyurdu.

SunExpress, yeni “Sunny Seyahat Planlayıcısı” ile seyahat severlere çeşitli öneriler sunuyor. Bu öneriler arasında doğal ve kültürel mirasları keşfetmekten şehir turlarına, otel seçeneklerinden restoran önerilerine kadar geniş bir yelpaze bulunuyor.

“Sunny Seyahat Planlayıcısı”; Türkçe, İngilizce ve Almanca olmak üzere üç dilde ve ücretsiz olarak SunExpress web sitesi üzerinden sunuluyor. Kullanıcılar, uygulama üzerinden seyahat tarihlerini ve destinasyonlarını belirterek müzelere, lezzet duraklarına ve diğer önerilere hızlıca erişebiliyor.

Ayrıca uygulama SunExpress’in uçuş ağındaki noktaların yanı sıra dünya genelindeki çeşitli destinasyonlara dair gezi seçeneklerini de sunuyor. Kullanıcılar, entegre rezervasyon işlevi aracılığıyla müzelere, turlara ve etkinliklere kolayca rezervasyon yapabiliyor.

“Sunny Seyahat Planlayıcısı”, kullanıcıların daha kişiselleştirilmiş seyahat deneyimleri yaşamalarını sağlıyor. Kullanıcılar, ChatGPT tabanlı ChatBot özelliği sayesinde özel günler veya hava koşullarına uygun etkinlikler gibi kişiye özel öneriler alabiliyor. Ayrıca, mevcut seyahat planlarını istedikleri zaman görüntüleyebiliyor, özelleştirebiliyor ve güncelleyebiliyorlar.