Skip to main content

Starbucks, mobil uygulamasını Türkiye’de kahve severlerle buluşturdu

Starbucks Mobil Uygulaması ile en sevdiğiniz kahvenize ulaşmak artık daha kolay. Starbucks Card’ın sunduğu fırsatları ve daha fazlasını dijital ortama taşıyan uygulama, ödeme kolaylığı özelliğiyle öne çıkıyor. Yeni bir sanal kart oluşturan veya mevcut fiziksel Starbucks Card’ını uygulamaya tanımlayan kullanıcılar, tüm Starbucks mağazalarında para veya karta ihtiyaç duymadan ödeme gerçekleştiriyor.

Starbucks Mobil Uygulaması, sevilerek kullanılan yıldız kazanma özelliğini de dijital dünyaya taşıyor. Starbucks Mobil Uygulaması ile alışveriş yapan kahve severler kazandıkları yıldızlarla hediye içeceklerini alabiliyor.

Starbucks Mobil Uygulaması’nı telefonuna yükleyen herkese, ilk kullanımında Starbucks mağazalarından alacakları ilk içecek hediye ediliyor. Tüm yeni kullanıcılar ve mevcut Starbucks Card’ını uygulamaya tanımlayan herkes, dilediği bir Tall boy içeceği alabiliyor.

Uygulama ayrıca lokasyona en yakın mağazaları görebiliyor, mağazaların açılış kapanış saatleri, sundukları ürünler gibi bilgilere ulaşabiliyor.

Ürün çeşitleri için: www.starbucks.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.