Skip to main content

Star Wars’un yeni filmi ve yeni yıl da yaklaşırken filmin hayranlarını mutlu edecek en iyi elektronik Star Wars hediyeleri karşınızda!

Star Wars’un yeni filmi için geri sayım başladı! Tüm dünyada yankı uyandıracak Star Wars: Güç Uyanıyor filminin vizyona girmesine birkaç gün kala hayranları, filmle ilgili her objenin, eşyanın ve teknolojik cihazların peşine düştüler. Yeni yıl da yaklaşırken Star Wars hayranı sevdiklerinizi de mutlu etmeniz kolaylaşıyor. Sizler için derlediğimiz Star Wars temalı en iyi elektronik hediyeler rehberine bakabilirsiniz. Listedeki cihazların çoğu ülkemizde bulunmuyor ancak tüm ürünleri Amazon’dan tedarik edilebilirsiniz. Güç sizinle olsun!

İşte sizin için derlediğimiz en iyi elektronik Star Wars hediyeleri:

Air Hogs Star Wars Remote Control Ultimate Millennium Falcon Quad

Air Hogs Millennium Falcon Quadcopter Drone
Son zamanların en popüler teknolojik cihazlarından biri olan dronelar , sadece profesyonel çekimler için değil meraklısı olan herkes tarafından kullanılmaya başladı. Hafif bir maddeden yapılmış, 4 büyük pervaneye sahip uzaktan kumandalı olan drone, tasarımıyla da etkileyici bir görsellik sunuyor. Otantik sesleri ve LED ışıklarıyla son derece görkemli görünen drone , Star Wars hayranlarını oldukça heyecanlandıracak gibi görünüyor.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8