Skip to main content

Sosyalmedyahaber.com adlı sitenin hacklenmesi ile ilgili Twitter sayfalarında konuşan RedHack grubu, siteyi kendi ‘merkezi gruplarının’ bu saldırıyı düzenlemeidklerini duyurdu. Sosyalmedyahaber.com adlı siteye giren kullanıcılar,  ‘RedHack Associations’ adlı logo ile karşılaşıyor….

Sosyalmedyahaber.com adlı sitenin hacklenmesi ile ilgili Twitter sayfalarında konuşan RedHack grubu, siteyi kendi ‘merkezi gruplarının’ bu saldırıyı düzenlemeidklerini duyurdu.

Sosyalmedyahaber.com adlı siteye giren kullanıcılar,  ‘RedHack Associations’ adlı logo ile karşılaşıyor.

Kendi resmi Twitter hesaplarında önce ‘Burayı kim hackledi yahu?’ diye tweet atan grup daha sonra yaptıkları açıklamada, ‘Arkadaslar adresini hackleyen merkezi RedHack grubu degildir. Bizde sozluk’ten gorduk, bilginize..’ dediler.

Bu açıklamanın üzerine Twitter’dan yanıt veren sosyalmedyahaber.com ise, ‘@RedHackTeam  sizin yapmadığınız belli. bu kadar büyüdünüz, adınızı kullanıp lamerlik yapanlar oluyor. açıklama için teşekkürler.’ dedi.

RedHack grubu ‘Biz kendi ayagina balta vuran “kafasiz” bir olusum degiliz, yeni medya ve sosyal medya ozgurlukculerin nefes aldigi borulardir, tikatmayiz.!’ diyerek saldırıya tepki gösterdi.