Skip to main content

Influencer ve sosyal medya fenomenleri 20-23 Mart’ta Katar’da “The VisitQatar INFLOW Summit Powered by Qatar Airways’19” zirvesinde bir araya geliyor.

Influencer’lar, sosyal medya içerik yaratıcıları ve dijital trendsetter’lar ile aktif olarak buluşturan The VisitQatar INFLOW Summit Powered by Qatar Airways’19 zirvesi 20-23 Mart’ta Katar’da gerçekleştirilecek.

Hem destinasyona hem de markalara sürdürülebilir bir tanıtım ve bilinirlik arttırmayı amaçlayan etkinliğe dünyadan Mikki Tenazas, Arian Zamani, Kat Kristian, Chelsey White, Veronika Kravchuk, Ye Tao, Julia Dubinina, Harjinder Singh gibi influencer’lar katılım sağlayacak.

INFLOW Summits Kurucu Ortağı Afşın Avcı; “Dijital dünyanın yenilikçi zirvesi olarak adlandırdığımız The VisitQatar INFLOW Summit Powered by Qatar Airways’19’a da gün boyu gerçekleştirdiğimiz panel ve keynote’lar ile Influencer’larla markaları buluşturuyoruz. Dijitalleşmenin hayatın her alanına entegre olduğu günümüz dünyasında, etkinliğe katılacak olan influencerlar, ülke tanıtımına önemli bir destek sağlayacak” dedi.

INFLOW Summits Kurucu Ortağı Emre Gelen ise; “Dijital kanaat önderlerini, dijital trendsetter’lar ve sosyal medya içerik üreticilerini sektörün lider markalarıyla uluslararası boyutta farklı etkinlikler çerçevesinde bir araya getirmeyi hedefleyen INFLOW’u bir kez daha Katar Turizm Bakanlığı ve Katar Tanıtım Ofisi, Qatar Airways ve Katara Hospitality işbirliği ile hayata geçirdiğimiz için çok mutluyuz” ifadelerini kullandı.