Skip to main content

Finans dünyasının en iyilerini ödüllendirecek Sardis Awards için başvuru süreci devam ediyor.

Finans sektöründeki bankalar, sigorta şirketleri, finansal teknoloji şirketleri ve diğer finansal kuruluşlarının en yenilikçi projeleri ve üstün pazarlama başarılarının ödüllendirileceği Sardis Awards için başvuru süreci devam ediyor. Bu yıl ilk kez düzenlenecek Sardis Awards sekiz farklı kategoride finans dünyasının en iyi projelerini bekliyor.

Adını sikkenin doğum yeri olan Sardes Antik Kenti’nden alan Sardis Awards için hazırlıklar başladı. Bu yıl ilk kez düzenlenecek törende finans sektöründeki bankalar, sigorta şirketleri, finansal teknoloji şirketleri ve diğer finansal kuruluşların en yenilikçi projeleri ve üstün pazarlama başarıları ödüllendirilecek. 26 Eylül 2019akşamı düzenlenecek törende ‘Ürün ve Hizmet İnovasyonu’, ‘Dijital Pazarlama’, ‘Müşteri Deneyimi ve Etkileşimi’, ‘Ekosistem Stratejisi’, ‘Kurum İçi İnovasyon’, ‘Entegre İletişim’, ‘Pozitif Sosyal Etki’, ‘İnovatif Hızlandırma ve Kuluçka Programları’ olmak üzere sekiz farklı kategoride dağıtılacak ödüller sahiplerini bulacak.

MediaCat tarafından düzenlenen Sardis Awards kapsamında dereceye girenler; finans sektöründeki şirketleri temsil eden üst düzey yöneticiler, finans sektörü ile ilişkili teknoloji yazarları, akademisyenler, araştırmacılar ve finans sektöründe etki yaratmış girişimcilerden oluşacak jüri üyelerinin oylarıyla değerlendirilecek.

Sardis Awards’ın tüm bölümlerine; bankalar, sigorta şirketleri, bireysel emeklilik şirketleri, varlık yönetimi şirketleri, sermaye piyasası kuruluşları, finansal kiralama şirketleri, finansal teknoloji şirketleri, diğer finansal kuruluşlar ve diğer kuruluşlar (finans kuruluşları ile iş birliği yapan diğer sektörlerden -yazılım, bilişim, telekom, perakende, hizmet sağlayıcı- şirketler) başvurabiliyor. Ajanslar ise sadece Entegre İletişim Bölümü’ne reklam veren şirketleri ile beraber ortak başvuru yapabiliyor.

28 Ağustos 2019 tarihine kadar başvuruların alınacağı Sardis Awards’a sardisawards.com üzerinden online olarak katılım sağlanabiliyor.