Skip to main content

Socialbakers, Facebook reklamcılık girişimi Hırvat şirket SocialBrando’yu satın aldı Çek sosyal medya analiz şirketi Socialbakers, sosyal medya kampanyalarını daha kolay yapmanın bir yolunu buldu. Facebook reklam yönetimi ve test platformu…

Socialbakers, Facebook reklamcılık girişimi Hırvat şirket SocialBrando’yu satın aldı
Çek sosyal medya analiz şirketi Socialbakers, sosyal medya kampanyalarını daha kolay yapmanın bir yolunu buldu.
Facebook reklam yönetimi ve test platformu SocialBrando ile kitleyi daha yakından anlamak adına bir anlaşmaya imza attı. 
Socialbakers bugün Hırvat sosyal medya reklamcılık şirketini kendi bünyesine dahil etti. SocialBrando, Socialbakers’în onuncu uluslar arası ofisi olarak Socialbakers’ın yapısına entegre hale geliyor.
SocialBrando, Socialbakers’ın strateji ve planlarıyla sosyal medya analiz platformunu genişletmek adına 2009’dan beri varlığını sürdüren global sosyal medya analiz platformu Socialbakers’a katıldı.
Sosyal medya reklamcılığının doğru etkisinin ölçümlenmesinin hala erken aşamalarında olduğunu söyleyen Socialbakers’ın CEO’su Jan Rezab, Socialbakers’ın kendi sağlam platformu ve sosyal medya anlayışıyla sosyal medya reklamlarının etkisini ölçümlemenin yanında doğru hedef kitleyi bulmaya yardımcı olacağını belirtti.