Skip to main content

‘Sigortam Cepte’ mobil uygulaması ile Anadolu Sigortalılar; onlarca hizmete tek bir ekran üzerinden kolayca ulaşabilecek

Anadolu Sigorta’nın sunduğu yeni “Sigortam Cepte” mobil uygulaması ile Anadolu Sigortalılar; poliçe ve hasar bilgilerini takip etmekten, en yakın acenteyi bulmaya kadar onlarca hizmete tek bir ekran üzerinden kolayca ulaşabilecek.

  • Kullanıcıların tüm poliçelerini liste halinde görebildiği, detaylara da ayrıca tek tuşla ulaşabildiği Sigortam Cepte uygulamasında, toplam prim miktarı ve kalan bakiye gibi kişiye özel bilgilere kolayca ulaşmak mümkün. Buna ek olarak kullanıcılar, cep telefonlarından hasar sorgulama ekranlarına erişip, kendi dosyaları hakkında bilgiyi de alabiliyorlar.
  • “Çekici Hizmeti” menüsü kullanılarak yardım talep edildiğinde ise hasarlı/arızalı aracın konumu doğrudan çekici firması ile paylaşılıyor ve adres tarif etmeye gerek kalmadan çekici o konuma yönlendiriliyor.
  • Sigortam Cepte bir kaza durumunda da kullanıcıyı yalnız bırakmıyor. Uygulamayı indirenler; kaza sırasında yapılması gerekenlerden kaza sonrası gerekli olabilecek ilk yardım rehberine kadar pek çok pratik bilgiye tek bir noktadan ulaşabiliyor.

Anadolu Sigorta’nın mobil uygulamasına Apple Store ve Google Play üzerinden ulaşılabilir.