Skip to main content

Siberalem.com’un aşk dolu geçen 12 yılına özel, iPad Mini ödüllü fotoğraf yarışmasında Aşkı 12’den vuranlar hediyeleri kapıyor Siberalem.com, aşk dolu geçen 12 yılına özel, tam da bu konuyu temel alan,…

Siberalem.com’un aşk dolu geçen 12 yılına özel, iPad Mini ödüllü fotoğraf yarışmasında
Aşkı 12’den vuranlar hediyeleri kapıyor
Siberalem.com, aşk dolu geçen 12 yılına özel, tam da bu konuyu temel alan, ‘Aşkı 12’den Vurun’ isimli bir fotoğraf yarışması düzenledi. 
Birinci seçilecek kişinin iPad Mini kazanacağı bu fotoğraf yarışmasına katılmak için yapılması gereken sokakta, kafede ya da evde aşkı anımsatan ayrıntıların fotoğrafını çekmek ve 24 Şubat’a kadar Siberalem.com’un Facebook sayfasında yer alan uygulamaya fotoğrafı yüklemek. 26 Şubat’ta kazananların açıklanacağı yarışmada ikinci, üçüncü, dördüncü ve ilk 10’u da özel hediyeler bekliyor.
Ödüller
Kazananların 26 Şubat’ta açıklanacağı yarışmada birinci seçilecek kişi iPad Mini, ikinci Hazinem.com’dan 250 TL değerinde hediye çeki, üçüncü idefix.com’dan 150 TL değerinde aşk filmleri seti, dördüncü ise idefix.com’dan 100 TL değerinde aşk kitapları seti kazanacak. Ayrıca ilk 10’a giren katılımcılara Siberalem.com’dan 1 yıllık Gold Üyelik hediye edilecek.