Uncategorized

DigitalAge | 30.01.2013 - 11:53

Nokia Lumia’nın katkılarıyla ‘Hafif Müzik’ Kanyon’da

hafifmuzik.org sitesinin düzenlediği ‘Hafif Müzik Kanyon’da’ etkinliklerinin ikinci sezonu 27 Ocak Pazar günü başladı. Nokia Lumia’nın yayın sponsoru olduğu ve 5 ay sürecek konserler dizisinin ikincisi 24 Şubat’ta yapılacak.  Hafifmuzik.org, geçtiğimiz yıl Kanyon işbirliğiyle başlattığı ‘Hafif Müzik Kanyon’da’ etkinliklerine bu yıl Nokia Lumia’nın katkılarıyla devam ediyor. Nokia fanlarını davet ederek konseri sadece mobil cihazlardan değil, canlı […]
hafifmuzik.org sitesinin düzenlediği ‘Hafif Müzik Kanyon’da’ etkinliklerinin ikinci sezonu 27 Ocak Pazar günü başladı. Nokia Lumia’nın yayın sponsoru olduğu ve 5 ay sürecek konserler dizisinin ikincisi 24 Şubat’ta yapılacak. 
Hafifmuzik.org, geçtiğimiz yıl Kanyon işbirliğiyle başlattığı ‘Hafif Müzik Kanyon’da’ etkinliklerine bu yıl Nokia Lumia’nın katkılarıyla devam ediyor. Nokia fanlarını davet ederek konseri sadece mobil cihazlardan değil, canlı olarak da izleme fırsatı veriyor. 
Hafif Müzik Kanyon’da‘ etkinliği kapsamında 27 Ocak’ta düzenlenen konseri yaklaşık 15 bin kişi bilgisayar ya da telefonlarından canlı olarak izledi. Bir sonraki ‘Hafif Müzik Kanyon’da’ konseri 24 Şubat’ta düzenlenecek. 
‘Hafif Müzik Kanyon’da’ konserleri, mayıs ayına kadar ünlü isimlerle her ayın son pazar günü tekrarlanacak. Konserlerle ilgili detaylı bilgiler ve güncellemeler için Nokia Türkiye’nin Facebook ve Twitter sayfalarını takip edebilirsiniz.