Skip to main content

Samsung, yeni Samsung Galaxy Watch akıllı saatlerini tanıttı.

Galaxy Watch, Samsung’un Galaxy ekosisteminin gelişmiş özelliklerini, uzun pil ömrü,sağlıkla ilgili fonksiyonlar ve kişiselleştirilmiş tasarımla birleştiriyor. Galaxy Watch, stres ve uyku izleme fonksiyonlarının yanı sıra, Gümüş, Gece Siyahı ve Pembe Altın renk seçenekleri; arayüz ve kayışlarda da kişiselleştirilebilir tasarım ve renkleri ile görsel çeşitlilik sunuyor.

Galaxy Watch’ta bir yenilik olarak stres yönetimi takibi bulunuyor. Cihaz, yaşanan bir yüksek stres düzeyini otomatik olarak tespit ettiğinde, kullanıcının rahatlaması için nefes egzersizleri öneriyor. Geliştirilen uyku takibi fonksiyonu ise REM hareketleri dahil tüm uyku kademelerini takip ediyor.

Yeni eklenen 21 kapalı ortam egzersizi ile birlikte toplam 39 farklı antrenman çeşidi Galaxy Watch ile izlenebiliyor. 42 mm ve 46 mm olmak üzere iki farklı boyutta gelen saat, 1,3 inç AMOLED ekran üzerine kuruluyor. Bu ekran çizilmeye oldukça dayanıklı Gorilla DX+ cam ile korunuyor. Galaxy Watch’un 80 saatin üzerine çıkan uzun pil ömrü sunuyor. Ayrıca sabahları, hatırlatma notlarından, hava durumundan ve ajandalarının en güncel halinden haberdar olma gibi özelliklerde mevcut.

Galaxy Watch Eylül ayında Türkiye’de

Galaxy Watch’un tüm renk seçenekleriyle Türkiye’de Eylül ayı içerisinde satışa sunulması planlanıyor.