Skip to main content

Çevrimiçi platformların kullanımın arttığı bu günlerde Samsung, YouTube Premium hediyesi ile adından söz ettirdi.

Samsung, yeni bir kampanyayla kullanıcılarına ücretsiz YouTube Premium üyelik fırsatını kendi internet sitesinden duyurdu. Hediye edilen paket kapsamında kullanıcılara reklamsız YouTube ile birlikte müzik uygulaması bulunuyor. Peki ücretsiz YouTube Premium üyeliğine katılım koşulları neler?

Samsung cihazlardan YouTube Premium’a katılım koşulları:

Samsung’un duyurduğu ücretsiz YouTube Premium fırsatından yararlanabilmek için, Samsung Galaxy cihazlarının 14 Şubat 2020 ile 5 Mart 2021 tarihleri arasında satın almış ve etkinleştirmiş olması gerekiyor. Yani telefonunuzu bu tarihler arasında almadıysanız bu kampanyadan faydalanamıyorsunuz. 4 aylık YouTube Premium üyeliği; Galaxy S20, S20+, S20 Ultra ve Galaxy Z Flip cihazlarda kullanılabiliyor. 2 aylık premium üyelikse tüm Galaxy cihazlarda geçerli olduğunu belirtelim.

Samsung’un internet sitesinde yer alan bir diğer katılım koşulu ise şöyle: “Teklif, yalnızca hâlihazırda YouTube Premium, YouTube Music Premium veya Google Play Müzik abonesi olmayan; YouTube Premium, YouTube Music Premium, YouTube Red veya Google Play Müzik abonesi olmamış ya da daha önce YouTube Premium, YouTube Music Premium, YouTube Red veya Google Play Müzik deneme süresinden yararlanmamış müşterilere sunulmaktadır.”