Skip to main content

Samsung Türkiye, Galaxy A serisi için hazırladığı reklam filmiyle farklı bakmaya davet ediyor.

Samsung‘un yeni Galaxy A serisi Galaxy A30, A50 ve A70 için hazırladığı reklam filmi yayında. Filmde her ürünün ön plana çıkan özelliği, içinde yer alan insan hikayeleri eşliğinde anlatılıyor.

Galaxy A30, A50 ve A70 modellerinin öne çıkan özelliklerinin anlatıldığı film, Nemrut Dağı’nda güneşin doğuşuyla başlıyor. Gün ortasında Likya Yolu’na, ardından Akdeniz manzarasına uzanıp, 24 saatlik döngüsünü Tarihi Yarımada’da tamamlanıyor.

Cheil Turkey filmin prodüksiyonunu Spark Film üstlenirken, yönetmen koltuğunda oturan isim Kıvanç Baruönü. Reklam filmini aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz…

KÜNYE

Reklamveren: Samsung Electronics Turkiye

Kreatif Ajans: Cheil Worldwide Turkey

Yapım Şirketi: Spark Film

Yönetmen: Kıvanç Baruönü

Yapımcılar: Tamer Üner, Onur Mis, Gencer Yeşilyurt

Görüntü Yönetmeni: Bülent Özer

Yardımcı Yönetmen: Neslim Topaloğlu

Yapım Sorumlusu: Burak Usta

Galaxy A serisinin en büyük ekranlısı A70

Galaxy A70, 6,7 inç boyutundaki Sonsuz-U tasarımına sahip dev Süper AMOLED ekranı, 4.500 mAh pili ve 25W Süper Hızlı Şarj Özelliği ile dikkat çekiyor. 32 megapiksel ön kameraya sahip A70’in arkasında da 32 megapiksellik ana kamera, 8 megapiksellik Ultra Geniş Açılı kamera ve 5 megapiksellik derinlik kamerası bulunuyor. Kamera özellikleri, insan gözüne yakın açıdan sahneler yakalamak, profesyonel çekim hissi yaratan arka plan derinliğini ayarlamak, gün boyu parlak ve net fotoğraflar çekmeyi kolaylaştırıyor. Galaxy A70;Prizma Siyah, Prizma Beyaz ve Prizma Mercan renkleriyle satışa sunuluyor.

Üst segmenti aratmayan modeller Galaxy A30 ve A50

Galaxy A50, üst segmenti aratmayan kamera özellikleri, uzun süre dayanan ve hızlı şarj edilebilen 4000 mAh pili ve Sonsuz-U tasarımlı 6.4 inçlik Süper AMOLED ekranıyla dünyaya bağlı kalmanızı sağlıyor. A50’nin 25MP’lik ön kamerasına arka kısımda da 25MP’lik ana kamera, 8MP’lık Ultra Geniş Kamera ve 5MP’lik derinlik kamerasından oluşan 3lü arka kamera eşlik ediyor. A50, ekran içi parmak izi okuyucusu ve 6 GB’lık RAM’i ile segmentinin önünde yer alıyor. Galaxy A50, 2.849 TL‘den satışa çıkıyorç Geçtiğimiz ay tanıtımı yapılan bir diğer model olan Galaxy A30 da hızlı şarjı destekleyen 4000 mAh pil ve Sonsuz-U tasarımlı 6.4 inçlik Süper AMOLED ekran bulunuyor. Galaxy A30, 2.299 TL‘den satışa sunuluyor.