Skip to main content

Samsung’un görüntüyü bileğimize yansıtacak yeni akıllı saati yakında piyasaya çıkabilir. Detaylar haberimizde…

Giyilebilir teknolojilerin gün geçtikçe hayatımızdaki etkileri büyüyor. Giyilebilir teknolojiler alanında etkili şirketlerden biri olan Samsung, bu alanda devrim yapmaya hazırlanıyor. Samsung’un üretmeyi amaçladığı projeksiyon teknolojisi sayesinde görüntüyü bileğimize yansıtacak akıllı saatler yakında piyasaya çıkabilir.

Giyilebilir teknoloji alanında yenilikler her geçen gün yaygınlaşırken Samsung’un piyasaya sürmeyi planladığı cihaz, bağlantı kurduğu telefon ekranını mini projeksiyon ile bileğe yansıtabilecek.

Samsung projeksiyonlu akıllı saatiyle devrim yapacak

Telefonları cebimizden veya çantadan çıkarmadan kullanmaya olanak tanıyacak olan Samsung’un projeksiyonlu saat teknolojisi, bağlı bulunduğu akıllı telefonu bileğe yansıtarak arama yapmaya veya mesaj yazmaya olanak sağlayacak. Projeksiyon ekranını saat gibi kullanma fikrinin hayatımıza getireceği yenilikler arasında video ve fotoğrafları yüksek çözünürlükte görüntülemek, duş alırken kullanabilmek gibi özellikler bulunuyor. Samsung’un yeni projesi ile ilgili başka hangi yenilikleri ekleyeceğini önümüzdeki günlerde göreceğiz.