Skip to main content

6 Mart’ta resmen satışa çıkacak Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S20 serisi ve katlanabilir akıllı telefonu Galaxy Z Flip’i Samsung Electronics Türkiye Akıllı Telefon Ürün Stratejileri İş Birimi Kıdemli Müdürü Hakan Alpay ile konuştuk.

Samsung‘un yeni amiral gemisi Galaxy S20 serisi için ön sipariş, katlanabilir akıllı telefonu Galaxy Z Flip için ise online sipariş alımları lansman fiyatlarıyla Samsung Türkiye web sitesinde devam ediyor.

6 Mart’ta resmen satışa çıkacak Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S20 serisi ve katlanabilir akıllı telefonu Galaxy Z Flip’i Samsung Electronics Türkiye Akıllı Telefon Ürün Stratejileri İş Birimi Kıdemli Müdürü Hakan Alpay ile konuştuk. Video röportajımızı aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz…

6 Mart’ta resmen satışa çıkacak ürünlere, lansman fiyatlarıyla sahip olma fırsatından faydalanmak için sadece iki gün kaldı. Tüketiciler sipariş verecekleri ürünleri sepetlerine eklediklerinde özel lansman fiyatlarını görebiliyorlar.

Ön sipariş kampanyası çerçevesinde, Galaxy S20+ ve Galaxy S20 Ultra siparişi veren tüketicilere kampanya koşullarını yerine getirmeleri halinde tavsiye edilen satış fiyatı 899 TL değerinde Galaxy Buds+ hediye ediiyor. Lansman fiyatları Galaxy S20 için 7 bin 799 TL, Galaxy S20+ için 9.299 TL ve Galaxy S20 Ultra için 11 bin 999 TL olan Galaxy S20 serisinin tavsiye edilen perakende satış fiyatları ise 6 Mart’tan itibaren geçerli olmak üzere Galaxy S20 için 8.299 TL, Galaxy S20+ için 9.299 TL ve Galaxy S20 Ultra için 12.499 TL.Lansman fiyatı 13.499 TL olan Samsung’un yeni katlanabilir akıllı telefonu Galaxy Z Flip’in tavsiye edilen perakende satış fiyatı ise 6 Mart’tan itibaren geçerli olmak üzere 14 bin 499 TL.