MOBİL

DigitalAge | 01.02.2016 - 15:11

Samsung Galaxy S7’nin resmi tanıtım tarihi belli oldu

Samsung’un merakla beklenen yeni modeli Galaxy S7’nin tanıtım tarihi belli oldu. Detaylar haberimizde...

Uzun süredir merakla beklenen Samsung’un Galaxy serisi S7 modeli için resmi lansman tarihi belli oldu. Samsung Galaxy S7 serisinin 21 Şubat 2016 tarihinde lanse edileceği açıklandı. Samsung açıklamayla birlikte bir de Unpacked 2016 etkinliği ile ilgili ilk videoyu da beraberinde paylaştı.

Samsung Unpacked 2016 etkinliği ile ilgili videoda lansmanın mottosu ve tanıtım tarihi de net bir biçimde görülürken, giriş kısmında Gear VR gözlüğü takan bir kullanıcının görüntüleri karşımıza geliyor. Sanal gerçeklik ile ilgili ne tür bir gelişme olacak bilinmiyor ancak tahminler; lansmanın Gear VR üzerinden 360 derece olarak yayımlanması veya Galaxy S7 ile uyumlu yeni bir Gear VR versiyonunun tanıtılması ihtimallerine odaklanıyor.

Galaxy S7 model akıllı telefonun, bir önceki Galaxy S6 ile benzer dizaynda olabileceğini ve Samsung’un, daha çok performans alanında yeniliklere yer vereceği fikrini ileri sürüyor. Ayrıca, Galaxy S6 Edge gibi, yeni akıllı telefonun da kavisli versiyonunun gelmesi bekleniyor.