Skip to main content

Amerika’nın ünlü Televizyon yorumcusu ve Internet gurusu Ari Zoldan Ortadoğu Medya Turu kapsamında İstanbul’daki girişimcilerle buluşuyor

Bütün kaynaklarınızı ve enerjinizi startup’ınızı hayata geçirmek için harcadınız. Peki yayılması için ne yapmanız gerekiyor? Hayalinizdeki talebi yaratmanın püf noktası nedir? Yabancı yatırımcıların dikkatini çekmek için medyayı nasıl kullanabilirsiniz? Televizyon, Radyo veya basılı medyada nasıl yer alabilirsiniz? Bu etkinlikte Ari Zoldan’ı medya gurusu yapan medya growth hacking taktiklerini kendinden öğrenme fırsatını yakalayacaksınız.

girişimcilik
Bu etkinlikte yukarıdaki tüm soruların cevaplarını ve daha fazlasını öğreneceksiniz…

Konuşmacılar:
Ari Zoldan, Quantum Media Group,LLC, New York, CEO. Ari Ortadoğu Medya turu kapsamında medyada yer almanın püf noktalarını girişimcilerle paylaşmak için New York’tan geliyor. Fox TV, CNN ve CNBC’de teknoloji, iş dünyası ve yükselen trendler konusunda uzman yorumları yapan Ari, aynı zamanda Beyaz Saray ve BM’de basın üyesidir.

İsmail Hakkı Polat, Kadir Has Üniversitesi Yeni Medya Bölümü Öğretim Görevlisi. Siemens, Nortel, Ericsson ve Turkcell’de seneler boyu yöneticilik yapmış olan İsmail Hakkı Polat, Türkiye’de Yeni Medya akımının öncülerindendir.

Fana Harper-Tyson, Today’s Zaman Gazetesi Web Editörü. Daha önce Almanya’da girişimcilik dünyası tecrübe etmiş olan Fana, şu anda Today’s Zaman gazetesinde web editörlüğü yapmaktadır. Aynı zamanda Istanbul Startup Girl blogunun da sahibidir.

Tarih: 1 Şubat 2016
Saat: 19:00-22:00
Yer: Koç Üniversitesi Kuluçka Merkezi, Şişli
Kayıt İçin: http://dgtl.ag/1OZUKFG