Skip to main content

Samsung’un önümüzdeki ay tanıtıcağı merakla beklenen telefonu Galaxy S10+, ilk kez çalışırken görüntülendi. Detaylar haberimizde…

Samsung’un Galaxy S10 serisi için sızıntılar gelmeye devam ediyor. Şu ana kadar görüntü ve video konsept görüntüleri paylaşılan S10+’un, ilk kez gerçek görüntüsü paylaşıldı. Ortaya çıkan görüntüden, Samsung’un gelecek ay tanıtacağı S10 serisi cihazların gerçek kullanım testi aşamasına geçildiğini söyleyebiliriz.

Şu ana kadar ortaya çıkan sızıntılardan Galaxy S10 serisinin nasıl bir tasarımı olduğu hakkındaki bilgilere aşinayız. Hatta Evan Blass telefonun gerçek bir fotoğrafını da yayınlamıştı. İnternete ilk kez canlı görüntüleri sızan fotoğraf, Samsung çalışanı olduğu tahmin edilen bir kişinin elinde görünüyor.

Samsung Galaxy S10 20 Şubat’ta tanıtılıyor

Geçtiğimiz hafta, yılın en çok merak edilen telefonlarından biri olan Samsung Galaxy S10’un tanıtılacağı ‘The Next Galaxy’ etkinliğinin detaylarını sizlerle paylaşmıştık. Galaxy S10 serisi, yeni nesil Galaxy Watch ve birkaç yeni Samsung ürününün daha tanıtılacağı The Next Galaxy etkinliği, 20 Şubat 2019 tarihinde San Francisco‘da düzenlenecek.

Samsung ailesi dört farklı modelden oluşuyor. Bunlar 5,8 inç 18.5:9 2K+ Super AMOLED ekranlı Galaxy S10 Lite, 6,1 inç 19:9 2+ Super AMOLED ekranlı Galaxy S10, 6,4 inç 19:9 2K Super AMOLED ekranlı Galaxy S10+ ve yine 6,4 inç 19:9 2K Super AMOLED ekranlı Galaxy S10 5G modelleri olarak karşımıza çıkacak.