Skip to main content

Ürün tasarımı ve mühendisliği konusundaki başarıları ödüllendiren CES, bu yıl Samsung’u 3 ayrı “En İyi İnovasyon” ödülüyle onurlandırdı.

Samsung 2016 İnovasyon Ödülleri kapsamında 38 prestijli ödül birden aldı. Tüketici elektroniği teknolojileri söktöründe faaliyet gösteren firmaların bir araya geldiği, ürün tasarımı ve mühendisliği konusundaki başarıları ödüllendiren CES, bu yıl Samsung’u 3 ayrı “En İyi İnovasyon” ödülüyle onurlandırdı.

Samsung’un ödül kazanan ürünleri:

Samsung Gear S2 – Kullanıcı arayüzünü tek bir kadran çevirişiyle kolayca kontrol etmeye imkan veren döndürülebilir bezel halkası, sezgisel kullanıcı arayüzü ve yuvarlak tasarımıyla dikkat çeken Gear S2, ajanda ve e-mail’leri kontrol etmek, mesaj göndermek için bir bakışta görülebilen bildirimlerle kullanıcının hayatını kolaylaştırıyor.

Galaxy S6  – İzleyiciyi içine alan 5.7inç’lik çift yanekranıyla Galaxy S6 edge+, geleneksel akıllı telefon tasarımı kavramını yıkarak sektöre öncülük eden özellikler sunuyor. Bu özelikler arasında yüksek kalite fotoğraf ve videolar çeken gelişmiş kamera, hızlı kablolu ve kablosuz şarj ve güçlü işlemci yer alıyor.

Galaxy_S6_Edge_

Samsung Galaxy View – Mobil eğlence kavramını yeniden şekillendirerek izleyiciyi içine alan, hareket ettirilebilir ve dokunulabilir bir TV deneyimi sunan Galaxy View; eşsiz video merkezli kullanıcı arayüzüyle, online yayın içeriğine, interaktif videolara, kitaplar ve diğer dijital içeriğe erişim sağlıyor.

Samsung Gear VR – Samsung Galaxy Note5, Galaxy S6 edge+, Galaxy S6 ve Galaxy S6 edge ile uyumlu sanal gerçeklik gözlüğü Gear VR, şaşırtıcı bir gerçeklik deneyimi için gereken renk, netlik ve performansı sağlayabilmek için her cihazın Quad HD Super AMOLED ekranından yararlanıyor.

Samsung 950 PRO 512GB – Dikey NAND teknolojisine sahip Non-Volatile Memory Express (NVMe) M.2 form faktörlü bu sabit diski (SSD), yüksek performanslı işlerin görüldüğü PC ve laptop’ların ihtiyacına cevap vermek üzere tasarlandı. Bilgisayar destekli tasarım, veri analizi ile mühendislik simülasyonları gibi projeler için ideal olan 950 PRO, yoğun iş yükü altında dahi, kullanıcılara üstün performans, daha yüksek bant genişliği ve daha düşük gecikme süresi sağlıyor.

Sayfalar: 1 2