Skip to main content

sahibinden.com, Oto360 ile araç alım-satım sürecinde ihtiyaç duyulan tüm servisleri tek bir platform üzerinden kullanıcılarla buluşturdu.

sahibinden.com, otomobil alım-satım sürecinde ihtiyaç duyulan servislere tek bir platform üzerinden ulaşma imkanı veren Oto360 platformunu, düzenlediği basın toplantısında tanıttı. Kullanıcılar; araç değerlemeden ekspertize, hasar sorgulamadan kredi tekliflerine, trafik sigortası ve kasko tekliflerinden araç alım-satım rehberine ulaşabiliyor. Platforma sahibinden.com mobil uygulaması, masaüstü ve mobil web sitesinden ulaşılabildiğini belirtelim.

sahibinden.com Ürün ve Deneyimden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Bora Biçer, konuyla ilgili”Oto360 ile, araç alım-satım sürecinde ihtiyaç duyulan tüm servisleri sahibinden.com üzerinden artık tek bir platform üzerinden sunuyoruz. Oto360’ın araç almak veya satmak isteyen kullanıcılarımız için servis çeşitliliği ve güvenilir iş ortaklarını bir çatıda buluşturmasının yanında hızlı ve pratik kullanımı sayesinde vazgeçilmez bir kaynak olacağına eminiz. Teknolojik altyapımızdan ve yenilikçi hizmet anlayışımızdan aldığımız güçle tüm kullanıcılarımızın hayatına dokunmaya ve tüm paydaşlarımıza fayda yaratmaya devam edeceğiz.” açıklamasını yaptı.

sahibinden.com Oto360 nasıl kullanılıyor? 

Otomobil almak veya satmak isteyen kullanıcılar, sahibinden.com ana sayfasında yer alan Oto360 sekmesini tıklayarak veya mobil uygulama ve mobil sitede yer alan 360 Servisler menüsünü kullanarak ihtiyaç duydukları servislere erişebiliyor. Kullanıcılar, Hasar Sorgulama servisiyle ilgilendikleri aracın plaka numarasını girerek hasar bilgilerine hızlıca ulaşabiliyor, Araç Değerleme servisiyle almak veya satmak istedikleri aracın özelliklerini girerek aracın tahmini piyasa değerini kolayca öğrenebiliyor. Oto Ekspertiz servisi aracılığı ile ise profesyonel iş ortakları tarafından sunulan kapsamlı ekspertiz paketlerini uygun fiyatlara satın alabiliyor.