Skip to main content

Sabiha Gökçen Havalimanı mobil iOS uygulaması ISG Apple App Store’da yerini aldı     İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı, iPhone ve iPad kullanıcıları için mobil işletim sistemi iOS uygulamasını tamamladı…

Sabiha Gökçen Havalimanı mobil iOS uygulaması ISG Apple App Store’da yerini aldı
   
İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı, iPhone ve iPad kullanıcıları için mobil işletim sistemi iOS uygulamasını tamamladı ve kullanıma sundu. 
İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’nın mobil IOS uygulaması ile iPad ve iPhone kullanıcıları, uçuşlarını takip edebilecek, anlık uyarıları alabilecek ve hatta uçakları harita üzerinde izleyebilecek.  Sabiha Gökçen’in Mobil iOS uygulaması ISG Apple Apps Store’dan indirilebiliyor.  
Uygulama İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’nı keşfetmeye de olanak tanıyor.
Havalimanı içerisindeki restoran ve kafeleri öğrenebilir, otopark ücretlerine göz atabilir, terminal haritasını inceleyebilirsiniz. Havalimanı ulaşım, otel, lounge alanları, Duty Free hakkında bilgi ve diğer iletişim detayları da mobil uygulama ile kullanıcıya sunuluyor. 
Ayrıca Mobil iOS uygulaması ile uçuş noktaları, çeşitli haber ve duyurular, kampanyalar hakkında da bilgi edinmek mümkün. Türkçe ve İngilizce olarak hazırlanan uygulama kişinin cihazının diline göre otomatik dil seçimi yapıyor. Sistemin Android uygulaması da yakın zamanda Google Play’de yerini alacak.