Skip to main content

29 Nisan – 3 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek SU-TECH Week’13 teknoloji ve bilişim sektörünün lider firmalarından temsilcileri öğrencilerle buluşturuyor. Sabancı Üniversitesi IEEE, Enerji Kulübü ve Kariyer Ofisi işbirliğiyle 29 Nisan…

29 Nisan – 3 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek SU-TECH Week’13 teknoloji ve bilişim sektörünün lider firmalarından temsilcileri öğrencilerle buluşturuyor.
Sabancı Üniversitesi IEEE, Enerji Kulübü ve Kariyer Ofisi işbirliğiyle 29 Nisan – 3 Mayıs tarihleri arasında SU-TECH Week’13 etkinliği düzenleniyor. Teknoloji ve bilişim sektöründen lider firmaların temsilcilerinin katılacağı etkinlik Sabancı Üniversitesi’nin Tuzla’daki kampüsünde gerçekleşecek. 
Etkinlik programı ise şöyle:
30 Nisan’da Yandex Ürün Müdürü Erhan Erdoğan ve Yandex Sosyal Medya Yöneticisi Kaan Akın konuşmacı olacak.
Aynı gün, Ericsson LTE Servis Mühendisi Özgür Aydın, önemli mobil iletişim teknolojilerinden dördüncü nesil (4G) iletişimi ve konu hakkındaki en güncel yenilikleri aktaracak.
2 Mayıs’ta Festo Proje Geliştirme Mühendisi Yiğit Dağdelen, Logo Yazılım’dan İK ve Operasyonlardan Sorumlu İcra Kurulu Üyesi Esra Akar, Yeni Nesil İş Çözümlerinden Sorumlu İcra Kurulu Üyesi Nuri Sipahi ve Yeni İş Geliştirme Direktörü Murat Apohan ile Honeywell Çözüm Geliştirme Mühendisi Burç Güneri konuşmacı olacak. 
SU-Tech’13 kapsamında 3 Mayıs’ta enerji şirketlerine danışmanlık hizmeti sunan Erkan Güneştutar LNG Value Chain (enerji lojistiği) konusunda katılımcıları bilgilendirecek. 
Etkinlik ile ilgili güncel bilgiler sosyal medya üzerinden facebook.com/sutech13 ve twitter.com/sutech13 adreslerinden takip edilebilecek.