Skip to main content

Radikal.com.tr’nin yayın hayatına son vereceğini açıklamasının ardından, Genel Yayın Yönetmeni Cem Erciyes kapanma kararıyla ilgili üzüntüsünü paylaştı

Radikal Genel Yayın Yönetmeni Cem Erciyes, Radikal.com.tr’nin  yayın hayatına bu ay sonunda son verileceğini kamuoyu ile paylaştı. Erciyes, karar karşısında üzgün olduğunu belirterek, “Kendimizi ait hissettiğimiz bir yayın kayboldu” dedi.

1996 yılında günlük gazete olarak yayın hayatına başlayan ve 2014 yılından beri internet gazetesi olarak devam eden Radikal’in kapanacağı açıklandı. Sosyal medyada büyük yankı uyandıran haberi, Radikal yazarları kendi sosyal medya hesaplarından duyurdu.

cem erciyesRadikal’in Genel Yayın Yönetmeni Cem Erciyes DW Türkçe’ye açıklamasında, “Kendimi hiç iyi hissetmiyorum. Çok uzun zamandır Radikal’de çalışıyorum, neredeyse başından beri. Burada çok güzel zamanlarımız oldu, çok iyi işlerin yapıldığı bir ekibin bir parçası olduk. Burada büyüdük, çok gençtik, orta yaşımıza geldik. Burası kendimle özdeşleştirdiğim bir yer. O yüzden kapanacak olmasına, artık Radikal’in olmayacak olmasına son derece üzülüyorum, Radikal’siz medya eksik kalacak” dedi.